nakladna-doprava

Pozemná nákladná doprava

Dokážeme prepravovať rozdielne náklady. Prispôsobíme dopravu na mieru vášmu podnikaniu. Našou výhodou je široká pobočková sieť, veľké portfólio preverených a zmluvne viazaných dopravcov a v neposlednom rade sledovacie systémy umožňujúce nepretržitý monitoring tovaru. V kombinácii s moderným vozovým parkom garantujeme vyzdvihnutie a dodanie zásielky v požadovanom čase a v očakávanej kvalite.

truck

Expresná preprava

Ak potrebujete expresne prepraviť zásielku v rámci Európy, obráťte sa na nás. Vaša expresná zásielka bude na mieste určenia vtedy, keď to potrebujete. Na vašu požiadavku odpovieme už do 20 minút a expresne rýchlo zabezpečíme vozidlo pre váš typ zásielky. Keďže niekto z nás je vždy k dispozícii a dohliada na všetky prepravované zásielky, problém dokážeme vyriešiť naozaj rýchlo a zabezpečíme to najlepšie náhradné riešenie.

daf-xf-105,-kamion,-kontajnery,-pristav,-cesta,-noc-235667

Preprava námorných kontajnerov 

Preprava iba Vášho tovaru v nákladnom vozidle, ktorý je dodaný na miesto určenia podľa Vašich požiadaviek v rámci krajín Európskej Únie (ďalej len EÚ), ale aj krajín mimo EÚ. V prípade potreby zabezpečujeme aj vybavenie colných formalít. Podľa druhu prepravovaného tovaru Vám vieme ponúknuť rôzne typy nákladných vozidiel.

image

Doprava do celého sveta

Ak hľadáte cenovo najvýhodnejšiu prepravu vašej zásielky a rýchlosť nie je pre vás priorita, využite našu zbernú službu v rámci celého sveta. Na vašu požiadavku odpovieme už do 24 hodín a nájdeme pre vás cenovo najvýhodnejšiu možnosť prepravy. Vaša zásielka bude na mieste určenia do stanoveného termínu a ušetríme vám vaše finančné prostriedky.

Skladovacie priestory

Disponujeme vlastnými skladovacími priestormi, ako aj vlastnými parkovacími priestormi. Sklady slúžia na krátkodobé alebo dlhodobé skladovanie. Naloženie a vyloženie tovaru zabezpečí naftový vysokozdvižný vozík. Sklad je zabezpečený bezpečnostným systémom.

Non stop dostupná obsluha skladu.