Doprava

Naša spoločnosť poskytuje taktiež špedičné služby, čo znamená, že dokážeme tovar zákazníka (od 1 kg do 24 t) prepraviť aj v prípade, že sú naše vlastné autá obsadené. Aj v tejto oblasti je našou najväčšou prioritou spoľahlivosť a presnosť. Preto sú dopravcovia viazaní všeobecnými obchodnými podmienkami spoločnosti M-M Šped, s.r.o., ktoré zaručujú minimálne riziko prípadnej nespokojnosti zo strany zákazníka. Dopravcovia sú povinní dodržiavať stanovené podmienky ako aj informovať nás počas celej prepravy o jej priebehu. 

Našou snahou je vyhovieť Vašim požiadavkám a splniť svoju úlohu zodpovedne, čo sa nám aj v oblasti špedičných služieb úspešne darí. Dúfame, že i Vy sa stanete našimi spokojnými zákazníkmi. 

 

Vozíme do celého sveta

Radi pre Vás zabezpečíme vnútroštátnu kamiónovú dopravu aj medzinárodnú kamiónovú dopravu (mkd doprava). 
Celokamiónovú prepravu buď voľne ložného tovaru alebo na paletách, big bagoch, a to rôznymi druhmi vozidiel. 

Všetky vozidlá sú vybavené navigačným systémom, prostredníctvom ktorého vozidlá monitorujeme.

Činnosť našej firmy je zameraná na medzinárodnú, ale i vnútroštátnu autodopravu. Čo sa týka medzinárodnej dopravy, špecializujeme sa na oblasti strednej a západnej Európy. 

7e8ed5c8db1ef029614375d47866e8f12b085bb1

Slovensko, Nemecko, Taliansko, Poľsko, Česká republika, Francúzsko, Španielsko, Belgicko, Holandsko, Portugalsko, Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska, Slovinsko, Rakúsko, Írsko, Maďarsko, Chorvátsko, Grécko, Bulharsko, Rumunsko, Dánsko, Fínsko, Švédsko, Litva, Lotyšsko, Estónsko, Švajčiarsko, Nórsko, Srbsko, Macedónsko, Turecko, Ukrajina, Rusko, Bielorusko, Albánsko, Bosna a Hercegovina, Čierna Hora